parmak izi sistemi

Bursa Parmak İzi Sistemi

Bursa Parmak İzi Sistemi: Güvenliğin Yeniden Tanımı

Günümüzde, güvenlik her zamankinden daha önemli hale gelmiştir. Kurumlar ve bireyler, mülklerini ve bilgilerini korumak adına daha güçlü ve akıllı çözümler arayışındadır. Bu noktada, Bursa Parmak İzi Sistemi devreye giriyor ve güvenlik standartlarını yükseltmek, erişim kontrolünü optimize etmek ve izleme süreçlerini güçlendirmek için modern teknolojiyi kullanıyor.

Parmak İzi Sistemi Nedir?

Parmak izi sistemi, bireylerin parmak izlerini kullanarak kimliklerini doğrulayan ve bu sayede güvenliği artıran bir teknolojik çözümdür. Her bireyin parmak izi benzersizdir ve bu benzersizlik, sistem tarafından tanıma ve doğrulama amacıyla kullanılır. Bursa Parmak İzi Sistemi, güvenlik alanında sağladığı yüksek teknolojik çözümleriyle öne çıkmaktadır.

Sistem Seçenekleri

 • RC 60 Uzaktan Kumandalı Sistem
 • RC 80 Uzaktan Kumandalı ve Alarmlı Sistem
 • RC 60 Parmak İzi Okuyuculu Sistem
 • FRC 60 Parmak İzi Okuyuculu ve Uzaktan Kumandalı Sistem
 • FC 80 Parmak İzi Okuyuculu ve Alarmlı Sistem
 • FC 100 Parmak İzi Okuyuculu, Uzaktan Kumandalı ve Alarmlı Sistem

  Teknik Özellikler

 • Tüm sistemler üretici firmanın (2yıl) Servis Garantisi altındadır.
 • Parmak İzi Okuyucu Sistemler, Kale Classic ve Kale Süper Tip Kapı Modellerine uygulanır.
 • Diğer tüm sistemler, her türlü model ve renkteki Kale Çelik Kapı’lara uygulanabilir.
 • Çift kilitli Kale Çelik Kapılara takılan sistemlerde, ikinci kilit anahtarla kumanda edilerek açılır, kapanır.
 • Parmak İzi Okuyucu Sistemler, kullanıcıyı anahtar taşıma zahmetinden kurtarır.
 • Sistemler sadece Kale bilyalı barel ile kullanılabilir.
 • Champion Kilit Sistemine uygulanamaz.
 • Sistemler, Kale Teknolojisi ürün kalitesine ve Türkiye şartlarına uygun tek tuş, tek dokunuşlu basit kullanım, yıllarca işlev yapan güçlü pil, led ışıklı çalışma göstergesi ile, elektronik güvenlik alanında en ileri uygulamalardır.

Bursa Parmak İzi Sistemi’nin Avantajları

1. Güvenilirlik ve Doğruluk

Bursa Parmak İzi Sistemi, parmak izi tanıma teknolojisi sayesinde yüksek güvenilirlik ve doğruluk seviyeleri sunar. Her parmak izi benzersiz olduğu için, bu sistemle yapılan tanıma işlemleri hata payını minimuma indirir ve güvenlik seviyesini maksimuma çıkarır.

2. Hızlı Erişim

Geleneksel anahtar veya şifre sistemlerine göre daha hızlı olan parmak izi sistemi, kullanıcılara hızlı ve sorunsuz bir erişim deneyimi sunar. Bu, iş süreçlerini hızlandırır ve zaman kaybını en aza indirir.

3. Erişim Kontrolü

Parmak izi sistemi, belirlenen kişilere belirli alanlara erişim imkanı tanır. Bu sayede, kurumlar istenmeyen kişilerin belirli bölgelere girişini engelleyerek güvenliklerini artırabilirler.

4. İzleme ve Raporlama

Sistem, tüm erişim aktivitelerini kaydederek ayrıntılı raporlar oluşturabilir. Bu raporlar, izleme süreçlerini güçlendirir ve gerektiğinde olaylara hızlı bir şekilde müdahale edilmesini sağlar.

Bursa Parmak İzi Sistemi Hizmetinin Özellikleri

Bursa Parmak İzi Sistemi, müşterilerine çeşitli avantajlar sunan bir dizi özellikle birlikte gelir:

– Yüksek Çözünürlüklü Parmak İzi Okuma

Sistem, yüksek çözünürlüklü parmak izi okuma teknolojisiyle en küçük ayrıntıları bile yakalar, böylece doğrulama süreçlerini güçlendirir.

– Esnek Entegrasyon

Bursa Parmak İzi Sistemi, farklı güvenlik sistemleriyle sorunsuz entegre olabilir, böylece mevcut altyapıya uyum sağlar.

– Güçlü Veri Şifreleme

Müşteri bilgileri ve parmak izi verileri güçlü bir şifreleme ile korunur, bu da güvenlik endişelerini ortadan kaldırır.

– Hızlı Kurulum ve Eğitim

Sistem, hızlı bir şekilde kurulabilir ve kullanıcılarına kolay bir şekilde öğrenme imkanı sunar.

Nasıl Başvuru Yapılır?

Bursa Parmak İzi Sistemi’nden yararlanmak için, 0532 166 73 93 numaralı telefonu arayarak uzman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Uzmanlarımız, ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunmak ve sistemi kurulum aşamasından itibaren size rehberlik etmek için hazır beklemektedir.

Güvenliğinizi ön planda tutan Bursa Parmak İzi Sistemi ile tanışın. Modern teknolojiyi kullanarak güvenlik standartlarınızı yükseltin ve mülklerinizi en üst düzeyde koruyun. Daha fazla bilgi ve detaylar için Dinamik Çilingir’in resmi web sitesi olan ozlucecilingir.net’i ziyaret edebilirsiniz.